darıca ayak sağlığı merkezi #1

Dasmer Ayak Sağlığı Merkezi

Dasmer Ayak Sağlığı Merkezi

Tırnak batması veya batık tırnak olarak bilinen tırnak problemlerine karşı Darıca Ayak Sağlığı Merkezi (DASMER) uzman Podologları ile görüşerek bu rahatsızlığınızdan kurtulmanız mümkün. Darıca, Gebze, Çayırova, Dilovası, Tuzla, Pendik ve birçok noktadan gelen danışanlarımız bizim en büyük referansımız.

 

Darıca Ayak Sağlık Merkezi uzman ekibi ve cihazları ile el ve ayak tırnaklarında oluşan tırnak mantarını son teknolojik cihazlar ve metodlarla çözüyoruz. 

 
Dasmer Ayak Sağlığı Merkezi
Ayak ve Tırnak Sağlığında

Çözümün Adresi DASMER

Darıca Ayak Sağlığı Merkezinde (DASMER) Amacımız, kaliteli bakımı nazik, saygılı ve kimseyi rencide etmeden sunmaktır.

Uluslararası Sertifikasyona Sahip

DASMER'de Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

Günlük yaşamda uzun saatler boyunca havasız kalan ve  bakımı ihmal edilen ayaklar birçok hastalığı da beraberinde getiriyor. Kaşıntı ve kokuya sebep olan ayak mantarlarından tırnaklarda oluşan batıklara, derinin sertleşmesiyle belirginleşen nasır ve ayağın çeşitli yerlerinde çıkan siğillere kadar birçok hastalık bireylerin yaşam kalitesini düşürüyor. Bunun yanısıra diyabet hastalarında görülen ayak yaraları ve sporcu ayak sağlığı ile alakalı Podolog Nevin ARSLAN günümüzde sık görülen ayak hastalıkları ve bu hastalıkların tedavisine ilişkin önemli bilgiler verdi.

Tınak Mantarı

Batık Tırnak

Nasır ve Siğil Bakımı

Medical Ayak Bakımı

Diyabetik Ayak
Bakımı

Çatlak Topuk
Bakımı

Aşırı Ayak
Terlemesi

Ayak Sağlığı
Koruyucu Ürünler

Ücretsiz Ön Muayene ve Bilgilendirme İçin 
Hemene Randevu Oluştur

Ücretsiz Muayene

ÜCRETSİZ Ön Muayene İle Tüm Ayak ve Tırnak Problemleri İçin Tecrübeli Podologlarımızla İletişime Geçin.

Hemen Randevu Al

Podologlarımıza Muayene Olmak İçin Formu Doldurun En Kısa Zamanda Sizinle İletişime Geçelim.

Çalışma Saatlerimiz

Salı                09.00 – 18.00
Çarşamba     09.00 – 18.00
Perşembe     09:00 – 18.00 
Cuma             09:00 – 18.00
Cumartesi     09:00 – 18.00
Pazar-Pazartesi  Tatil
Ayak ve Tırnak Sağlığında

Çözümün Adresi DASMER

Amacımız, kaliteli bakımı nazik, saygılı ve kimseyi rencide etmeden sunmaktır.

Dasmer Ayak Sağlığı Merkezi

Darıca Ayak Sağlığı Merkezi (DASMER)

Tercih İçin 7 Neden Daha

 1. Uzman Podolog Ekibi: Darıca Ayak Sağlığı Merkezi (DASMER), uzman podologlardan oluşan bir ekibe sahiptir. Podologlar, ayak sağlığı konusunda uzmanlaşmış sağlık profesyonelleridir ve ayak sorunlarına özel bir bakım sunarlar. Bu sayede ayak sağlığınıza odaklanan uzman bir ekiple çalışma imkanı bulursunuz.
 2. Ayak Sağlığına Özel Hizmetler: Merkez, podoloji alanında çeşitli hizmetler sunmaktadır. Ayak deformiteleri, tırnak sorunları, mantar enfeksiyonları, plantar fasit gibi yaygın ayak sorunlarına yönelik tedaviler ve bakımlar yapılır. Podologlar, ayaklarınızın sağlığını korumak ve iyileştirmek için özel teknikler ve tedaviler uygular.
 3. Tedavi ve Rehabilitasyon: Ayak sorunlarının tedavisi ve rehabilitasyonu podologlar tarafından gerçekleştirilir. Podologlar, ayak ağrılarını hafifletmek, deformiteleri düzeltmek, uygun ayakkabı ve ortez önerileriyle desteklemek gibi tedavi yöntemleriyle çalışır. Amacı, ayaklarınızın sağlığını geri kazandırmanızı sağlamaktır.
 4. Ayak Bakımı ve Öneriler: Podologlar, ayak bakımı konusunda size rehberlik eder ve öneriler sunar. Ayaklarınızın sağlıklı kalması için nasıl bakım yapmanız gerektiği hakkında bilgi verirler. Ayak hijyenine dikkat etmeniz, doğru ayakkabı seçimi, ayak egzersizleri gibi konularda size yardımcı olurlar.
 5. Gelişmiş Podoloji Teknolojileri: Darıca Ayak Sağlığı Merkezi (DASMER), gelişmiş podoloji teknolojilerini kullanır. Bu, ayak sorunlarının teşhisinde ve tedavisinde daha kesin sonuçlar elde etmeyi sağlar. Örneğin, 3D ayak tarama teknolojisi, ayak yapılarını daha ayrıntılı olarak incelemek ve kişiselleştirilmiş tedavi yaklaşımları oluşturmak için kullanılabilir.
 6. Bireysel Yaklaşım ve Hasta Memnuniyeti: Podologlar, bireysel bir yaklaşım sergiler ve hastaların ihtiyaçlarına özel tedavi planları oluştururlar. Hastaların tedavi süreci boyunca rahat etmelerini sağlamak ve memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak için özen gösterirler. Hasta memnuniyeti ve sağlığın ön planda tutulduğu bir merkezdir.
 7. Güvenilirlik ve Referanslar: Darıca Ayak Sağlığı Merkezi (DASMER), güvenilir ve başarılı bir merkez olarak bilinir. Daha önceki hastaların olumlu geri bildirimleri ve memnuniyetleri, güvenilirliğini destekler. Ayrıca, başarılı sonuçlara sahip hastaların merkezi başkalarına önermesi, merkezin kalitesini ve etkinliğini gösterir.

Bu nedenlerle, Darıca Ayak Sağlığı Merkezi (DASMER) podolog hizmetleriyle ayak sağlığınıza odaklanan, uzman bir ekibe sahip bir merkezdir. Ancak, tedavi tercihinde bulunmadan önce kendi ihtiyaçlarınızı değerlendirmeniz ve uygun bir sağlık kuruluşunu seçmeniz önemlidir.

Ayak Sağlığı, Batık Tırnak, Nasır Bakımı, Mantar Sorunlarında

Ayaklarınızı Yerden Kesecek
DASMER Çözümleri

A’dan Z’ye Ayak Sağlığı/Podoloji. Podolog  NEVİN ARSLAN Kimdir?

4.9
Danışan Yorumları
Daha iyi hizmet için bizleri değerlendiri
Dasmer Ayak Sağlığı Merkezi

Nevin ARSLAN

Acıbadem Üniversitesi Podoloji bölmünden mezun Olan Nevin ARSLAN 14 Yıllık Tecrübesi ile Sektöre ve Bölge İnsanına Değer Katmaya Devam Ediyor.
Yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile ayak sağlığında çözüm noktası

Podolog Nevin ARSLAN

2004 yılında Kadıköy Bioderm Kozmetik Okulunda güzellik uzmanlığı ve cilt bakımı eğitimi alan Nevin ARSLAN sektörel tecrübe edindikten sonra 2009 yılında kendisine ait güzellik merkezini faaliyete açtı. Açılan güzellik merkezinde faaliyetlerine devam ederken müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda ayak sağlığı üzerine ülkede ciddi bir açık olduğunu fark edeerek araştırmalar yapmaya başladı. Bu kapsamda Podoloji bölümüyle tanışan Nevin ARSLAN, bu bölümle alakalı üniversitelerde bölüm olmaması nedeniyle Nişantaşı LCC Güzel Sanatlar Akademisinde ve Almanya’da teorik ve uygulamalı Podoloji eğitimi aldıktan sonra aktif olan güzellik merkezini Dasmer Ayak Sağlığı Merkezi olarak değiştirerek hizmet vermeye başladı.

Bu süre zarfında Türkiye’de Podoloji anlamında eğitim veren kurum ve kuruluşlardan eğitimler almış  ve seminerlere katılarak sürekli bilgilerinin taze ve güncel kalmasını sağlamıştır.

Ülkemizde Podoloji ile ilgili ilk çalışmalar resmi olarak 16 Kasım 2011 tarihinde Kocaeli Üniversitesi bünyesinde “Podologluk Eğitimi Hazırlık Çalıştayı” adı altında başlatıldı. Devam eden bu çalışmalar neticesinde  ilerleyen yıllarda da Türkiye üniversitelerinde Podoloji eğitimi verilmeye başlandı. Yılların tecrübe birikimini almış olduğu sertifikalar ile belgelendiren Nevin ARSLAN, mesleğini daha iyi icra edebilmek adına Üniversite sınavlarına girerek Acıbadem Üniversitesinde Podoloji bölümünü okumaya hak kazandı.

Ülkemizde çok bilinen bir bölüm olmayan fakat 2012 yılından sonra ülkemizde yavaş yavaş tanınan Podolojiyi ve bu kapsamda uzman hekimlerle multidisipliner bir çalışma yürüten Podologları , ayak ve tırnak sağlığını koruyucu, önleyici ve tedavi edici bakımlar yapan sağlık teknikerleri olduğu konusunda insanları bilgilendirmeyi ilke edinen Nevin ARSLAN 13+ yıllık tecrübesiyle bölgenin önde gelen Podologlarındandır.

Şu an halen Dasmer Ayak Sağlığı Merkezini İşletmektedir.

Gebze Darıca Bölgesinde Faaliyet Gösteren Ayak Sağlığı Uzmanı

Podologlarımız tarafından sunulan bilgiler

  Muayene Randevu Formu

  İletişim bilgilerinizi bıraktığınız anda en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.

  Ayaklarınızın Başımızın Üstünde Yeri Var

  İnsan hayatı boyunca* dünyanın etrafını 4,5 kat yürüyebiliyorsa, sevenleri buluşturmada en önde koşuyor ve başarıya doğru giden en engebeli yolda dahi tırmanıyorsa önce o ayakların sahibi çok büyük saygıyı hak ediyor, daha sonra o ayaklar ise çok iyi bir bakımı 🙂

  Darıca Ayak Bakım Merkezi Olarak MerkezimizdeUygulanan İşlemler, Batık Tırnak, Nasır, Mantar, Podolojik Kompleks Bakım, Diyabet Hastalarının Podolojik Kompleks Bakımı, Diyabet Hastaları İçin Uygulamalarımız, Medikal Ayak Bakımı, Nasır, Tırnak Batması , Podoteknik Tel, Orthoze / Ortez, Podotayping, Siğil/Human Papilloma Virüsü (HPV)

  Podolog Nevin ARSLAN

  Şimdi Ara