Tüm Ayak ve Tırnak Problemlerinizin Çözüm Noktası

Medikal el ve ayak bakımında hijyenik tırnak kesimi ve dizaynı, tırnak yüzeyinin temizlenmesi ve parlatılması, sertleşmiş derilerin giderilmesi El-Ayak Bakım cihazları ile yapılır. Estetik ve sağlığa yönelik özel bir bakımdır. Müdahale alanı, el hijyeni dezenfeksiyon ve sterilizasyon hastane standartlarında yapılmaktadır.

DASMER Ayak Sağlığı Merkezinde  hijyeni sağlamak için yüksek ısı stetilizasyonu, kimyasal dezenfeksiyon aletleri ve tek kullanımlık malzemeler kullanılmaktadır. Tamamen tıbbi cihazların kullanıldığı özel freze uçlar ile yapılan bu bakımlarla, güzel, estetik ve sağlıklı el ve ayaklara sahip olacaksınız.

DASMER öncelikle, kalite ve güvenilir, konusunda uzman markalar ve podologlarla  hizmet vermektedir.  Ayaklarda oluşabilecek tüm sorunları müdahale edebilecek seviyededir. Böylece müşterilerimizin ayakta veya tırnaklarındaki sorunlar yüzünden ağrı ile gelseler bile, ağrısı, acısız, sorunsuz, mutlu ve memnun  ayrılmasını sağlayabiliyoruz.

Nevin ARSLAN

Podolog

Ayak ve Tırnak Problemlerini Ötelemek Hem Tedavi Sürecini Zorlaştırır Hem de Çok Daha Maliyetli Olur

Ayak ve Tırnak Sağlığında Bölgenin Önde Gelen Sağlık Kurulışlarından Olan Dasmer Ayak Sağlığı Merkezinde Ücretsiz Ön Muayene İle Sağlık Problemlerine Kalıcı Çözümler Üretiyoruz.

Tınak Mantarı

Batık Tırnak

Nasır ve Siğil Bakımı

Medical Ayak Bakımı

Diyabetik Ayak
Bakımı

Çatlak Topuk
Bakımı

Aşırı Ayak
Terlemesi

Ayak Sağlığı
Koruyucu Ürünler

Gebze Darıca Bölgesinde Faaliyet Gösteren Ayak Sağlığı Uzmanı

Ayak Sağlığında Bölgenin
Güvenilir Yüzü

Şimdi Ara