Muayene Randevu Formu

  İletişim bilgilerinizi bıraktığınız anda en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.

  Dasmer Ayak Sağlığı Merkezi

  Darıca, Gebze, Çayırova, Tuzla, Dilovası Bölgelerine Hitap Eden DASMER’de Ayak ve Tırnak Sağlığı Problemlerine Etkili Çözümler İle Bu Problemlerden Hızlıca Kurtulabilirsiniz. 

  Unutmayın Ayak ve Tırnak Sağlığı Problemlerini Ötelemek Hem Tedavi Sürecini Zorlaştırmakta Hem de Tedavi Maliyetini Artırmaktadır.

   Muayene Randevu Formu

   İletişim bilgilerinizi bıraktığınız anda en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.

   Uluslararası Sertifikasyona Sahip

   DASMER'de Sunmuş Olduğumuz Hizmetler

   Günlük yaşamda uzun saatler boyunca havasız kalan ve  bakımı ihmal edilen ayaklar birçok hastalığı da beraberinde getiriyor. Kaşıntı ve kokuya sebep olan ayak mantarlarından tırnaklarda oluşan batıklara, derinin sertleşmesiyle belirginleşen nasır ve ayağın çeşitli yerlerinde çıkan siğillere kadar birçok hastalık bireylerin yaşam kalitesini düşürüyor. Bunun yanısıra diyabet hastalarında görülen ayak yaraları ve sporcu ayak sağlığı ile alakalı Podolog Nevin ARSLAN günümüzde sık görülen ayak hastalıkları ve bu hastalıkların tedavisine ilişkin önemli bilgiler verdi.

   Tınak Mantarı

   Batık Tırnak

   Nasır ve Siğil Bakımı

   Medical Ayak Bakımı

   Diyabetik Ayak
   Bakımı

   Çatlak Topuk
   Bakımı

   Aşırı Ayak
   Terlemesi

   Ayak Sağlığı
   Koruyucu Ürünler

   Ücretsiz Ön Muayene ve Bilgilendirme İçin 
   Hemene Randevu Oluştur

   Ücretsiz Muayene

   ÜCRETSİZ Ön Muayene İle Tüm Ayak ve Tırnak Problemleri İçin Tecrübeli Podologlarımızla İletişime Geçin.

   0537 632 15 35

   Hemen Randevu Al

   Podologlarımıza Muayene Olmak İçin Formu Doldurun En Kısa Zamanda Sizinle İletişime Geçelim.

   Çalışma Saatlerimiz

   Salı                09.00 – 18.00
   Çarşamba     09.00 – 18.00
   Perşembe     09:00 – 18.00 
   Cuma             09:00 – 18.00
   Cumartesi     09:00 – 18.00
   Pazar-Pazartesi  Tatil
   Ayak ve Tırnak Sağlığında

   Çözümün Adresi DASMER

   Amacımız, kaliteli bakımı nazik, saygılı ve kimseyi rencide etmeden sunmaktır.

   Medikal el ve ayak bakımında hijyenik tırnak kesimi ve dizaynı, tırnak yüzeyinin temizlenmesi ve parlatılması, sertleşmiş derilerin giderilmesi El-Ayak Bakım cihazları ile yapılır. Estetik ve sağlığa yönelik özel bir bakımdır. Müdahale alanı, el hijyeni dezenfeksiyon ve sterilizasyon hastane standartlarında yapılmaktadır.

   DASMER stüdyolarında hijyeni sağlamak için yüksek ısı stetilizasyonu, kimyasal dezenfeksiyon aletleri ve tek kullanımlık malzemeler kullanılmaktadır. Tamamen tıbbi cihazların kullanıldığı özel freze uçlar ile yapılan bu bakımlarla, güzel, estetik ve sağlıklı el ve ayaklara sahip olacaksınız

   DASMER öncelikle, kalite ve güvenilir, konusunda uzman markalar ile hizmet vermektedir. Alman Podologie standardında Türkiye Milli Eğitim Bakanlığı onaylı okul ( LCC Lisan ve Kültür Merkezi ) tarafından uygulamalar yapılmaktadır. Ayaklarda oluşabilecek tüm sorunları müdahale edebilecek seviyededir. Böylece müşterilerimizin ayakta veya tırnaklarındaki sorunlar yüzünden ağrı ile gelseler bile, ağrısı, acısız, sorunsuz, mutlu ve memnun Dasmer stüdyolarından ayrılmasını sağlayabiliyoruz.

   Ayak Sağlığı, Batık Tırnak, Nasır Bakımı, Mantar Sorunlarında

   Ayaklarınızı Yerden Kesecek
   DASMER Çözümleri

   A’dan Z’ye Ayak Sağlığı/Podoloji. Podolog  NEVİN ARSLAN Kimdir?

   4.9
   Danışan Yorumları
   Daha iyi hizmet için bizleri değerlendiri
   Dasmer Ayak Sağlığı Merkezi

   Nevin ARSLAN

   Acıbadem Üniversitesi Podoloji bölmünden mezun Olan Nevin ARSLAN 14 Yıllık Tecrübesi ile Sektöre ve Bölge İnsanına Değer Katmaya Devam Ediyor.
   Yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübe ile ayak sağlığında çözüm noktası

   Podolog Nevin ARSLAN

   2004 yılında Kadıköy Bioderm Kozmetik Okulunda güzellik uzmanlığı ve cilt bakımı eğitimi alan Nevin ARSLAN sektörel tecrübe edindikten sonra 2009 yılında kendisine ait güzellik merkezini faaliyete açtı. Açılan güzellik merkezinde faaliyetlerine devam ederken müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda ayak sağlığı üzerine ülkede ciddi bir açık olduğunu fark edeerek araştırmalar yapmaya başladı. Bu kapsamda Podoloji bölümüyle tanışan Nevin ARSLAN, bu bölümle alakalı üniversitelerde bölüm olmaması nedeniyle Nişantaşı LCC Güzel Sanatlar Akademisinde ve Almanya’da teorik ve uygulamalı Podoloji eğitimi aldıktan sonra aktif olan güzellik merkezini Dasmer Ayak Sağlığı Merkezi olarak değiştirerek hizmet vermeye başladı.

   Bu süre zarfında Türkiye’de Podoloji anlamında eğitim veren kurum ve kuruluşlardan eğitimler almış  ve seminerlere katılarak sürekli bilgilerinin taze ve güncel kalmasını sağlamıştır.

   Ülkemizde Podoloji ile ilgili ilk çalışmalar resmi olarak 16 Kasım 2011 tarihinde Kocaeli Üniversitesi bünyesinde “Podologluk Eğitimi Hazırlık Çalıştayı” adı altında başlatıldı. Devam eden bu çalışmalar neticesinde  ilerleyen yıllarda da Türkiye üniversitelerinde Podoloji eğitimi verilmeye başlandı. Yılların tecrübe birikimini almış olduğu sertifikalar ile belgelendiren Nevin ARSLAN, mesleğini daha iyi icra edebilmek adına Üniversite sınavlarına girerek Acıbadem Üniversitesinde Podoloji bölümünü okumaya hak kazandı.

   Ülkemizde çok bilinen bir bölüm olmayan fakat 2012 yılından sonra ülkemizde yavaş yavaş tanınan Podolojiyi ve bu kapsamda uzman hekimlerle multidisipliner bir çalışma yürüten Podologları , ayak ve tırnak sağlığını koruyucu, önleyici ve tedavi edici bakımlar yapan sağlık teknikerleri olduğu konusunda insanları bilgilendirmeyi ilke edinen Nevin ARSLAN 13+ yıllık tecrübesiyle bölgenin önde gelen Podologlarındandır.

   Şu an halen Dasmer Ayak Sağlığı Merkezini İşletmektedir.

   Gebze Darıca Bölgesinde Faaliyet Gösteren Ayak Sağlığı Uzmanı

   Podologlarımız tarafından sunulan bilgiler

    Muayene Randevu Formu

    İletişim bilgilerinizi bıraktığınız anda en kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.

    Ayaklarınızın Başımızın Üstünde Yeri Var

    İnsan hayatı boyunca* dünyanın etrafını 4,5 kat yürüyebiliyorsa, sevenleri buluşturmada en önde koşuyor ve başarıya doğru giden en engebeli yolda dahi tırmanıyorsa önce o ayakların sahibi çok büyük saygıyı hak ediyor, daha sonra o ayaklar ise çok iyi bir bakımı 🙂

    Darıca Ayak Bakım Merkezi Olarak MerkezimizdeUygulanan İşlemler, Batık Tırnak, Nasır, Mantar, Podolojik Kompleks Bakım, Diyabet Hastalarının Podolojik Kompleks Bakımı, Diyabet Hastaları İçin Uygulamalarımız, Medikal Ayak Bakımı, Nasır, Tırnak Batması , Podoteknik Tel, Orthoze / Ortez, Podotayping, Siğil/Human Papilloma Virüsü (HPV)

    Podolog Nevin ARSLAN

    Şimdi Ara